Maroko

Maroko

Królestwo Maroka to idealne miejsce na ekskluzywne wakacje. Różnorodność krajobrazów, niezwykłe opowieści, podmuch historii, zapachy płynące z wielobarwnych bazarów i luksusowe hotele – to wszystko czeka tutaj nawet na tych najbardziej wymagających podróżników. Dodatkowym atutem tego miejsca jest niespotykane nigdzie indziej skrzyżowanie kultur oraz miejsca pełne śladów świetności z poprzednich wieków.

Piękno i blichtr Maroka – atrakcje

Maroko kusi wieloma miejscami wartymi szczególnej uwagi. Jednym z nich jest niewątpliwie La Sultana – hotel czekający w Marrakeszu. Obok niego majestatycznie wzniosu się Atlas Wysoki, a wewnątrz ma się wrażenie jakby tradycja kraju i jego historia ożywiała się i zapraszała w podróż. Można tu podziwiać niezwykłe rzeźby i cieszyć się luksusem. Równie niezwykłym obiektem jest Sofitel, czy też Tikida Golf Palace. Oba hotele znajdują się w Agadir.

Maroko to także pałace, takie jak Palais Mehdi. Ulokowany w Marrakeszu zajmuje aż 3 hektary i urzeka zapachami. Wokół niego rosną drzewa pomarańczowe, a zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, panuje niezwykły bajkowy klimat. Wnętrze ma iście królewskie, w którym może zmieścić się aż półtora tysiąca gości. Co jeszcze może zaskoczyć w Maroko? Na pewno Dar Ahlam, czyli „Dom marzeń” znajdujący się w Ouarzazate. Znajduje się on w gaju palmowym, zachwyca tradycyjną XIX-wieczną architekturą i został uznany za najpiękniejszą willę świata w 2008 roku. Poza tym otacza go mistyczna Sahara i szczyty Gór Atlas.

Maroko to idealny kierunek dla wymagających podróżników. Można tu zakosztować luksusu, którego nie ma w żadnym innym miejscu na świecie. Cudowna roślinność, obezwładniające zapachy, niezwykłe wnętrza i ogromna przestrzeń wyjątkowych budynków zapraszają, by głęboko się tu zrelaksować i zasmakować w ekskluzywnych atrakcjach. Maroko to królewskość, piękno i zapierająca dech w piersiach architektura. Coś, czego nie da się zapomnieć.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed