Egipt

Egipt

All inclusive w Egipcie – wczasy dla wymagających

Aż 72% hoteli w Egipcie oferuje swoim gościom pobyt z opcją „wszystko w cenie”. Zakwaterowanie all inclusive gwarantują w głównej mierze obiekty cztero- i pięciogwiazdkowe. Jest to bardzo opłacalna forma spędzania urlopu dla osób preferujących relaks na terenie hotelu, rodzin z dziećmi oraz smakoszy, którzy nie mogą narzekać na wybór dań w menu.

Usługi zawarte w cenie pakietu – na co zwrócić uwagę?

Należy pamiętać, iż pomiędzy ofertami hoteli często zdarzają się rozbieżności, wynikające z faktu tworzenia przez każdy obiekt unikalnej opcji „wszystko w cenie”, dlatego też wybierając się na wakacje warto wypytać o zasady systemu, tak by uniknąć późniejszego rozczarowania. All inclusive w Egipcie to zazwyczaj oferta full board poszerzona o dodatkowe przekąski i napoje, zarówno niealkoholowe, jak i alkoholowe. W zależności od hotelu są to trunki lokalne, bądź też markowe, popularne na całym świecie. Ponadto oferty all inclusive często zawierają animacje dla dzieci oraz dorosłych. Pobyt „wszystko w cenie” jest korzystny w szczególności dla osób, które lubią kosztować lokalne przysmaki i alkohole, gdyż często przekąski, kolacje oraz napoje kupowane poza obiektem są drogie. Popularne hotele z opcją „wszystko w cenie” to m.in.: „Triton Empire”, „Harmony Makadi Bay” i „Coral Beach” w Hurghadzie; „Top Choice Viva” oraz „Luna” w Sharm el Sheikh, a także „Resta Reef Resort” w Marsa Alam.

„All inclusive” – co warto wiedzieć?

Oferty „all inclusive” różnią się zarówno w zależności od kraju, do którego planujemy odbyć swoją podróż, jak i hotelu. W niektórych państwach i obiektach noclegowych system zawiera napoje alkoholowe lub animacje dla dzieci i dorosłych, zaś w pozostałych zakres świadczeń dotyczy jedynie wyżywienia i nie obejmuje możliwości nabycia napojów procentowych. Należy również pamiętać, iż często osoby z wykupioną opcją „wszystko w cenie” zobowiązane są do zakładania specjalnych opasek na rękę, dzięki czemu stają się rozpoznawalne na tle innych turystów.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed