Karaiby

Karaiby

Karaiby obejmują Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany i niektóre wyspy położone na Morzu Karaibskim. Należą do nich Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Dominika, Dominikana, Grenada, Haiti, Jamajka, Kuba, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Anguilla, Antyle Holenderskie, Aruba, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Gwadelupa, Kajmany, Martynika, Montserrat, Navassa, Portoryko, Saint-Barthélemy, Saint-Martin, Turks i Caicos, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

Dominikana to uosobienie luksusu i komfortu, tutejsze hotele są zazwyczaj cztero lub pięciogwiazdkowe, o wysokim standardzie wyposażenia i obsługi. Goście mają do dyspozycji zarówno duże kompleksy hotelowe, jak i ekskluzywne wille czy pensjonaty a także bungalowy położone niemal na tutejszych pięknych plażach… czytaj więcej

Karaiby
Karaiby

Barbados to miejsce, gdzie słoneczna pogoda jest niemal cały rok. Wyspa jest otoczona pięknymi lazurowym wodami a plaże ciągną się kilometrami. Jest to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych, można surfować, pływać, żeglować no i oczywiście nurkować. Baza hotelowa i gastronomiczna jest doskonale przygotowana, zarówno dla gości wymagających luksusowych warunków jak i tych z trochę mniej zasobnym portfelem.

Santa Lucia to wyspa zdecydowanie dla turystów, dla których cena nie gra roli. Tutejsze hotele i wille goszczą każdego roku zamożnych tego świata, ale też i celebrytów. Wyspa ma do zaoferowania przepiękne plaże, lazurowe wody, które zachęcają do nurkowania.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed