Goa

Goa

Goa to niezwykły region turystyczny Indii, jeden z najpopularniejszych ulokowany na zachodnim wybrzeżu. To miejsce magiczne, pełne rajskich plaż, dzikiej natury i zwierząt. Kolorowe wioski, pola ryżowe, niezwykłe zabytki – to wszystko tylko czeka tutaj na odkrycie. Goa potrafi zachwycić, zwłaszcza naturą, barwnością i uśmiechem mieszkańców.

Dlaczego warto jechać na Goa na ekskluzywne wczasy?

Wakacje na Goa to idealny pomysł na luksusowe wczasy. Dlaczego? Bowiem czekają tu atrakcje naprawdę wyjątkowe, takie jak rajska plaża Majorda. Można ją odnaleźć niedaleko lotniska, ponieważ dzieli ją od niego zaledwie 18 kilometrów. To pełne ciszy i uroku miejsce, w którym można odpocząć w odosobnieniu. Śliczna jest także plaża Palolem.

Luksus Goa to nie tylko dziewicza natura, ale i niezwykłe hotele ulokowane niejednokrotnie w malowniczych wioskach, otoczone bujnymi polami ryżowymi, Morzem Arabskim, w których jest możliwy relaks w cieniu bananowców i drzew mango. Resorty te są niezwykle ekskluzywne i posiadają wszystkie możliwe udogodnienia sprawiające, że chce się tutaj zostać jak najdłużej.

Poza tym czekają tu takie atrakcje jak Złote Goa – Goa Dirada, które dawniej określano Rzymem Orientu. Dziś to Old Goa pełne interesujących zabytków: kościołów, świątyń hinduskich, czy też kolonialnej zabudowy. Warto zwiedzić najpotężniejszą twierdzę w tej części Indii – Aguada oraz  wybrać się na dłuższą wycieczkę do Hampi.

Goa to także życie klubowe, sklepy, kawiarnie i możliwość uprawiania różnorakich sportów wodnych. Poza tym czeka tutaj park narodowy Bhagwan Mahaveer Sanctuary and Mollem National Park ulokowany przy granicy ze stanem Karnataka. Można tu zachwycać się fauną i florą oraz przepięknymi świątyniami. licznymi gatunkami zwierząt czy też urokliwymi wodospadami. To magiczne miejsce.

Goa to idealny kierunek na luksusowe wczasy. To przepiękna część Indii przygotowana dla turystów, którzy mają wysokie wymagania. Oprócz rajskich plaż, słońca i zapierających dech w piersiach widoków można tu wybrać się chociażby na nocny targ, pełen niesamowitych smaków i zapachów oraz wielobarwnych tkanin. Dodatkowo Goa urzeka przeróżnymi możliwościami spędzania wolnego czasu – od leżakowania na złotym piasku po uprawiania sportów wodnych czy zwiedzanie tutejszych zabytków i kolorowych świątyń.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed