Hawaje

Hawaje

Hawaje to słońce, radość i coś, co przyciąga podróżników z wszystkich stron świata. Bardzo często określane jako raj, idealnie nadają się na luksusowe wczasy. Można tu bez końca delektować się wspaniałymi krajobrazami, świetną pogodą oraz życzliwością mieszkańców. Poza tym na miłośników wygód i piękna czekają tu liczne skarby, propozycje i udogodnienia, które sprawią, że wczasy w tym miejscu okażą się wyjątkowe.

Jak się dostać na Hawaje?

Na Hawaje można się dostać lotem bezpośrednim z Warszawy linią lotniczą KLM. Cena to niecałe 3000zł, choć to oczywiście zależne jest od daty oraz rezerwacji z wyprzedzeniem. Sezon trwa tutaj cały rok, więc niezależnie od tego, kiedy wybierzemy się na wczasy – zawsze możemy być pewni wspaniałej pogody. Można także dostać się na Hawaje z zachodnich wybrzeży USA.

Atrakcje i udogodnienia, które czekają na Hawajach

Hawaje idealnie nadają się na luksusowe wczasy. Już gwarantowana pogoda, złote piaszczyste plaże i atmosfera sprawiają, że można poczuć się królem świata, a co dopiero, gdy dodać do tego pełne udogodnień hotele, widoki, jedzenie i mnóstwo atrakcji, które czekają na miejscu.

Hawaje to archipelag liczący osiem nieco większych wysp oraz kilka mniejszych. Wśród nich warto niewątpliwie zatrzymać się na dłużej w Honolulu, bowiem to popularne miejsce kusi nietypową kuchnią, możliwością zwiedzenia chociażby Muzeum Pearl Harbor, czy przepiękną plażą Waikiki. Poza tym czekają tutaj także liczne punkty widokowe, niezwykłe kratery czy wodospady.

Bajkowe widoki czekają również na Kauaki. Wyspa ta słynie z krajobrazów, które zapierają dech w piersiach, luksusowych hoteli z bogatą ofertą aktywności (w tym możliwości uprawnia wielu sportów wodnych) oraz ciszy. Można tu zachwycać się urwiskami, dolinami, klifami i górami, a także krystalicznie czystym oceanem, który oblewa niezwykle zróżnicowane wybrzeże. Warto również zobaczyć jaskinię Makauwahi czy Park Moris Gardens z bajecznymi orchideami.

Świetnym pomysłem na luksusowe wakacje jest także odwiedzenie wyspy Maui. Czekają tu jedne z najpiękniejszych plaż na całym świecie, ogrom aktywności (korty tenisowe, pola golfowe czy możliwość wspinaczki), genialne jedzenie oraz mnóstwo udogodnień proponowanych tu przez najwyższej klasy hotele.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed