Bali

Bali

Tętniąca egzotyką indonezyjska wyspa Bali przyciąga turystów pragnących spędzić pełne wrażeń wczasy, odpoczywając w luksusowych hotelach o wysokim standardzie. Wyspa zapewnia szereg atrakcji dla każdego, a ekskluzywne wczasy są tuż na wyciągniecie ręki.

Jednym z najbardziej luksusowych hoteli na Bali jest m.in. The Laguna Resort w południowej części wyspy. Obiekt usytuowany jest tuż przy pięknej piaszczystej plaży Nusa Dua. Posiada pięć gwiazdek i świadczy szereg usług dodatkowych jak np.: masaże i zabiegi w Lagoon Spa, zajęcia jogi oraz możliwość uprawiania snorkelingu lub kajakarstwa. Ceny apartamentów z widokiem na ocean plasują się w granicach 635$.

Innym hotelem dla wymagających turystów, jest pięciogwiazdkowy Aston Bali Resort&Spa, który znajduje się w Tanjung Benoa, również w pobliżu plaży Nusa Dua. Obiekt posiada 109 ekskluzywnych apartamentów z tarasem widokowym na bajkową plażę lub dziki ogród. Nocleg w pokoju Deluxe kosztuje ok. 230 $. Wewnątrz hotelu można podziwiać balijskie dzieła sztuki.

Bali – ekskluzywne hotele i atrakcje dla wymagających

Podczas luksusowych wczasów na Bali można się wybrać w rejs równie ekskluzywnym katamaranem, który zabiera turystów na, położoną niedaleko wysepkę Lembongan. Na miejscu można się zrelaksować w klimatycznym klubie na plaży , uprawiać snorkeling wśród raf koralowych oraz uczestniczyć w wycieczkach łodziami ze szklanym dnem. Obiad odbywa się na katamaranie. Za dodatkową opłatą można ponurkować, uprawiać parasailing lub skorzystać z relaksujących masaży. Cena wycieczki wynosi ok. 110 $.

Udostępnij
Comments are closed.
Visit Us On FacebookCheck Our Feed